No i jest...pierwszy album o Kaliszu stworzony przez Kaliszan.

"Kaliszanie Kaliszanom" taki nadaliśmy mu tytuł. Album ten jest pokłosiem pierwszej w historii Kalisza, tak dużej akcji społecznej wśród kaliszan o której pisaliśmy wcześniej...http://fundacja-nasza-historia.org.pl/index.php/11-akcja-spoleczna-pt-podziel-sie-swoja-historia.

Książka składa się z blisko 180 zdjęć - wybranych spośród 600 zeskanowanych fotografii - udostępnianych w 2017 roku, w ramach akcji społecznej "Podziel się Swoją historią".

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy pomogli stworzyć ten unikatowy album.

Egzemplarz bezpłatny otrzyma każda osoba która przekazała zdjęcia w ramach akcji.

Akcja była finansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Jedyna przykra informacja to, że nie jest on przeznaczony do sprzedaży komercyjnej ze względu na bardzo niewielki nakład.
Chyba, że znajdzie się sponsor który sfinansuje dodruk.

Poniżej kilka wybranych zdjęć z albumu.

Kopiowanie zdjęć dozwolone pod warunkiem podania źródła (licencja Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Unported).

Okadka Kaliszanie Kaliszanom

zdjecia z ksiazki 1 21zdjecia z ksiazki 1 22zdjecia z ksiazki 1 1